• انتخاب واحد پول:

مرور بخش دستگاه واکس کفش در سایت Amazon

۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲:۲۵ ب.ظ

برای اکثر اشخاص جالب است تا بدانند اشخاص دیگر در کشورشان یا در سرتاسر جهان بدنبال چه چیزهایی هستند و در یک مورد خاص نظر و سلیقه آنها به چه صورت میباشد . در این مقاله ما دستگاههای واکس کفش را مورد بررسی قرار داده ایم هنگام جستجوی معادل انگلیسی دستگاه واکس کفشیعنی "Shoe polishing machine" یا "Shoe shiner machine" میباشد سایت آمازون امریکا در رده ۱ پیشنهادات جستجوی گوگل میباشد .
 
 
بررسی پیشنهادات سایت آمازون در رابطه با دستگاه واکس کفش
 
 
به صفحه اصلی باز شده گوگل سری میزنیم تا ببینیم مطرح ترین سایت فروشگاهی جهان به ارائه چه مدلهایی از دستگاههای واکس زنی کفش پرداخته است. 
عناوین این صفحه به 3 قسمت "best seller" و"top rated" و most wished for" قرار دارد.
 
تصویر صفحه مربوط به دستگاههای واکس کفش در سایت آمازون
 
نوع اول دستگاههای واکس کفش :
در بخش نخست و ردیف اول این صفحه یعنی  پر فروشترین ها دستگاه واکس dual-buffer استنداپ قرار دارند این دستگاه شامل موتور ، برس های جانبی و میله ی بلندی در بالای موتور  میباشد که به عنوان دستگیره حفظ تعادل کاربرد دارد همچنین دکمه استارت دستگاه روی آن قرار دارد. متاسفانه این دستگاه در ایران تولید نمیشود .
 
دستگاه واکس کفش استند آپ
 
دستگاه واکس زن کفش
 
واکس زن برقی کفش خانگی
 
نوع دوم دستگاههای واکس کفش:
شامل دستگاههای واکس دستی میباشند شامل یک دستگیره دریل مانند و برس گردنده روی آن میباشد که با حرکت گردش افقی روی کفش ها را گردگیری و واکس زنی مینماید . متاسفانه این نوع از دستگاههای واکس کفش نیز در ایران تولید نمیگردد .
 
واکس زن دستی
 
واکس زن برقی کفش
 
 
واکس زن دستی کفش
نوع سوم دستگاههای واکس کفش :
این دستگاهها نیز دستگاه واکس خانگی جعبه ای میباشند که در ایران تولید شده و جا افتاده ترند این دستگاههای واکس کفش متشکل از یک کابین جعبه ای شکل و برس ها و مخزن مایع واکس میباشند . جهت مشاهده مدل های این دستگاههای واکس لطفا به بخش دستگاه واکس کفش خانگی مراجعه فرمایید .
 
دستگاه واکس کفش خانگی
 
 
دستگاه واکس زن کفش برقی خانگی
 
در این میان خبری از دستگاههای واکس زن اداری نمیباشد و از این میان مشخص است بیشترین مشتریان دستگاههای واکس کفش در امریکا در بخش خانگی قرار دارند. تهران صنعت در راستای بر طرف کردن نیاز و سلیقه مشتریان ایران در برنامه تولیدی خود در حال طراحی دستگاه واکس استنداپ میباشد .