• انتخاب واحد پول:

دست خشک کن جت Hitech مدل XLERATOR eco

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱:۴۹ ق.ظ

معرفی دست خشک کن Hitech

 

محیطهای آموزشی در سرتاسر دنیا به دنبال طرح های سبز و صرفه جویی در هزینه های خود هستند و نصب و راه اندازی دست خشک کن با سرعت بالا و کارآمد در مدارس، دانشگاه ها و سایر محیط های آموزشی را جهت صرفه جویی در زمان، پول و محیط زیست در اولویت کار خود قرار میدهند.

مدرسه فقط یک محیط ترافیکی بالا نیست بلکه یک محیط ترافیکی پرجمعیت است که عمده آنها دانشجویان هستند که این امر نه تنها منجر به استفاده از حوله کاغذی با حجم بالا بلکه هزینه های تعمیر و نگهداری زیاد نیز می شود. هنگامی که شما دست خشک کن های با سرعت بالا را جایگزین دستمال های کاغذی در مدارس جایگزین می کنید، زمان و پول خود را صرفه جویی می کنید و از دردسرهایی  که با کارکنان تعمیر و نگهداری شما می گذرد، تمیز کردن کف های کثیف، توالت ها و گرفتگی سرویس های بهداشتی میکاهید .

علاوه بر ایجاد  محیط بهداشتی تر و راحت تر، ما با امکانات آموزشی برای پیشبرد توسعه مدارس سبز  و ایجاد محیط آموزشی بهتر کار می کنیم. گزینه ی پوشش سفارشی ما یک ابزار آموزشی عالی برای پیام رسانی به محیط زیست و آموزش دانش آموزان در مورد اهمیت پایداری و آینده فناوری سبز است.

 

دست خشک کن جت Hitech مدل XLERATOR eco :

دستگاههای دست خشک کن HITECH XLERATOR eco از آن دسته خشک کن هایی است که در محدوده ایالات متحده امریکا و حوزه غربی اروپا طرفداران بسیار زیادی دارد . این دست خشک کن در یک مطالعه توسط بخش محیط زیست موسسه تحقیقاتی PCR زمان 8 ثانیه را در خشک کردن دست ثبت نموده است که از این حیث در دنیا در رتبه اول قرار دارد . 

 

 Hitech 7710 آیکن دوستدار محیط زیست دست خشک کن این دست خشک کن از حیث بازدهی بالا و مصرف پایین برق مصرفی بگونه ایست که دوستدار محیط زیست تلقی شده و  جوایز متعدد بین المللی را از آن خود نموده است .

 

نشان دوستدار محیط زیست دست خشک کن Hitech 7710

 

> کاهش 95% هزینه های خرید و تعویض دستمال کاغذی

>کاهش 80% هزینه برق نسبت به دست خشک کن های پرمصرف

> اخذ استاندارد LEED V4

> 2 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش

 

 

دست خشک کن HITECH XLERATOR eco آماده است تا مصرف دستمال کاغذی شما را کاهش داده و آنرا به صفر برساند

 

همچنین این دست خشک کن با سرعت بالای خود موجب میگردد زمان اقامت  افراد در دستشویی کاهش یافته و در زمانهایی که  ازدحام در سرویس های بهداشتی زیاد است موجب کاهش ازدحام گردد.

 


جهت مشاهده دست خشک کن XLERATOR هایتک از لینک ذیل استفاده نمایید :

 

https://www.tehransanat.com/product/917

https://www.tehransanat.com/product/919

 

جهت محاسبه میزان صرفه جویی دستمال کاغذی توسط این دست خشک کن از لینک زیر استفاده نمایید:

 

 

محاسبه میزان صرفه جویی در صورت استفاده از دست خشک کن

XLERATOR

 

 

کاهش تولید co2

 


 

مشاهده کلیپ مرتبط :