• انتخاب واحد پول:

پیام نوروزی مدیر عامل

۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱:۰۰ ب.ظ

پیام نوروزی مدیر عامل

پیام‌ نوروزی مدیرعامل تهران صنعت 

یامقلب‌القلوب والابصار، یا مدبراللیل‌والنهار، یا محول‌الحول‌والاحوال، حول‌حالنا الی‌احسن‌الحال


دگر بار بهاری تازه از راه رسید تا به امر خداوند  چهره جهان دگرگون شده و بار دیگر فرصت ‌نوشوندگی جان آدمی را فرا گیرد تا با انگیزه ای عالی در مسیر تعالی  و پیشرفت فکر و دل را از اندیشه های کهنه بزداید و بهتر از دیروز شود.

اینجانب هم به نوبت خود ضمن تبریک فرارسیدن سال 1397 به عموم مردم و مشتریان بزرگ تهران صنعت شرح مختصری از فعالیت های انجام یافته در سال 1396 و برنامه های  آتی این مجموعه به استحضار عموم میرسانم .

در سال 96 فرآیند توسعه محصولات جدید با هدف  افزایش تنوع و تکمیل سبد محصولات با قوت ادامه یافت. تهران صنعت  توانست بزرگترین سرمایه و دارایی خود که همان اعتبار و اعتماد مشتریان است بیش از پیش حفظ کند افزایش چشمگیر عملکرد تهران صنعت در سال 96  نسبت به سال های قبل، موید تکیه تهران صنعت بر حفظ رضایت مشتریان تهران صنعت است  .

برنامه تهران صنعت در سال جدید پیاده سازی سیستم های جدید استانداردسازی مدیریتی در تمام سطوح سازمانی میباشد ، همچنین راه اندازی تلفن پاسخگویی 5 رقمی ، اعطای نمایندگی در سرتاسر ایران ، تغییر و بروز رسانی لوگو و اوراق اداری تهران صنعت ، اجرای سیستم ارسال رایگان برای برخی محصولات ، اخذ نمایندگی برند های معتبر اروپایی ، شرکت در نمایشگاههای مرتبط با فعالیت این مجموعه ، ایجاد بروشور جنرال جهت محصولات و برنامه های دیگر از اهم برنامه های این مجموعه در سال جدید میباشد  .

قدم گذاشتن و حرکت در مسیر دیجیتال مارکتینگ ، همسو شدن با استانداردهای منطبق با شرکت های معتبر جهانی  و سرعت بخشی بر  اجرای خلاقیت و نو آوری از مهمترین راهبردها و ماموریت تهران صنعت  برای سال جاری است.


  مجدداً فرا رسیدن  عید باستانی نوروز را به همه مشتریان گرانقدر و همکاران و خانواده ارجمندشان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

 

و من اله التوفیق
تورج احسنی
مدیر عامل