مقالات

جاروبرقی صنعتی پارس

قیمت جاروبرقی پارس

در این مقاله به بررسی جاروبرقی صنعتی پرطرفدار پارس خواهیم پرداخت در ابتدا به بررسی ظاهر این مکنده و سپس مشخصات فنی ، مدلها ، برند های مشابه و مراکز مورد کاربرد این جاروبرقی صنعتی میپردازیم .

جاروبرقی های صنعتی پارس جز اولین جاروبرقی های صنعتی تولیدی داخل کشور بوده و قدمت تولید  آن حدود ۲۰ سال میباشند این جارو در مدل های دو ، سه و چهار موتوره تولید میگردد .در متن ذیل به بررسی مشخصات این محصول میپردازیم :

 

بررسی ظاهر جاروبرقی صنعتی پارس :

 جاروبرقی صنعتی پارس از سری جاروبرقی های با بدنه بالای فلزی هستند بدنه بالای مکنده صنعتی پارس از جنس آلومینیوم می باشد که آلومینیوم بوسیله پرس های سنگین به شکل و شمایل فعلی بدنه بالای دستگاه‌های جاروهای پارس تولید میگردد .

 بر روی بدنه بالای جاروی پارس کلیدهای روشن خاموش موتور جارو قرار دارند که برمبنای اینکه جارو دوموتوره ، سه موتوره و چهار موتوره  باشند تعداد آنها متغیر میباشند

همچنین دستگیره هایی جهت بلندکردن بدنه بالا هنگامی که مخزن جارو برقی پر شده قرار دارند.

 این جاروبرقی ایرانی در مدل‌های خاک یا به اصطلاح خشک در قسمت بالای خود دارای کوپلینگ دمنده هستند  به این معنی که کاربر جاروبرقی میتواند خرطومی جاروبرقی رو به بخش دمنده وصل کند و از دمش باد به منظور نظافت جاهایی که امکان مکش وجود ندارند استفاده کنند.

مخزن جاروبرقی های صنعتی پارس از جنس استیل می باشد و برروی کالسکه ای فلزی قرار داده شده است

مشخصات فنی جاروبرقی صنعتی پارس :

ظرفیت مخزن این جاروبرقی سطلی ۹۰ لیتر میباشد و آب و خاک طبق مدل جاروبرقی داخل سطل (مخزن) جاروبرقی  جمع آوری میگردد . جاروبرقی سطلی پارس در ۸  مدل اصلی تولید می‌گردند مدل های دو موتوره سه موتوره و چهار موتوره که هر کدوم از این مدل ها به در دو مدل خاک و آب و خاک طراحی و تولید می گردد. موتور مکنده صنعتی پارس ساخت چین میباشد و هر موتور دارای ۱۱۰۰ وات قدرت مکش میباشد با شروع بکار جارو و روشن نمودن هر موتور مکش آن به مکش دستگاه اضافه میگردد .

 موتور جاروبرقی های پارس از سری موتورهای چینی میباشد که این مسئله منجر به این گردیده است که جاروبرقی صنعتی پارس مناسب اماکن بزرگ نباشد جاروبرقی های صنعتی پارس معمولاً جهت اماکنی  با حداکثر نظافت یک مرتبه در هفته توصیه می گردد مانند مساجد و حسینیه ها جهت اماکن دیگر باید از دیگر جاروبرقی های صنعتی موجود استفاده نمود.

قیمت جاروبرقی صنعتی پارس

سیاست تولید جاروبرقی های صنعتی پارس  تولید محصولی ارزان و با قیمت مناسب می باشد  برای استفاده در اماکنی که  احتیاج به  کار سنگین  از جارو نمی باشند قیمت جاروبرقی صنعتی پارس نسبت به جاروبرقی های صنعتی دیگر  ارزان تر می باشند که این مسئله به چند دلیل می باشد اولین دلیل موتور هایاین جارو برقی صنعتی می باشند که نسبت به داروهای دیگر از قدرت کمتری برخوردار می باشد مسئله دیگر ورق سرد یا مخزن جاروهای صنعتی پارس می باشد که نسبت به داروهای دیگر دارای ضخامت و کمتری هستند و سبک تر می باشد همچنین جاروهای پارس از نظر کالسکه چرخ ها و بست بدن نیز نسبت به جاروهای صنعتی دیگر ایرانی ظریفتر میباشند.

استقبال کاربران از جاروبرقی صنعتی پارس جاروبرقی صنعتی پارس منجر به این گردید دیگر تولید کنندگان در نام گذاری محصولات خود از نام شرکت جاروبرقی پارس سوء استفاده نمایند و جاروبرقی های خود را با پیشوند و پسوند به نام این جارو برقی روانه بازار نمایند جاروبرقی های با نام های پارس ایران پارس تک پارسیان ایرانپارس پرشینال و غیره از سری اسم هایی است که مشابه این برند قدیمی می باشندو در بازار عرضه می گردند

نمایندگی فروش جاروی پارس

شرکت تهران صنعت به عنوان نمایندگی اصلی پخش و فروش جاروبرقی سطلی پارس این افتخار را دارد که این محصول ویژه را با همان کیفیت و برند شرکت اصلی خود به مشتریان ارائه نماید لذا از شما مشتریان گرامی خواهشمندم تهیه و خرید جاروبرقی صنعتی پارس دقت لازم را مبذول فرمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *