مقالات

بهترین مدلهای جاروبرقی آب و خاک کدامند؟

 جارو برقی های آب و خاک به مکنده هایی اطلاق میگردند که جهت جمع آوری گرد و خاک و همچنین مایعات با حجم بالا کاربرد دارند؛ جاروبرقی های آب و خاک دارای الکترو موتور متفاوت نسبت به جاروهای خاک میباشند همچنین مخزن این جاروبرقی ها واتر پروف میباشند و توانایی جمع آوری حجم زیادی از مایعات داخل مخازن خود را دارا میباشند .

در این مقاله ابتدا به بررسی مزایای جاروبرقی های آب و خاک نسبت به جاروهای صرفا خاک میپردازیم و در مرحله بعد بهتربن جاروبرقی های آب  وخاک بازار و ویژگی های آنها را مرور میکنیم .

مزایای جاروبرقی آب و خاک در مقایسه با جاروهای خاک :

مکش خاک ، آب  و مایعات :

از جاروبرقی های آب و خاک  میتوان جهت جمع اوری حجم بالایی از آب به همراه خاک استفاده کرد این مزیت بخصوص در مواقعی که شما احتیاج به شستشو در محیط هایی که راه آب فاضلاب ندارند به خوبی شما را کمک خواهد نمود .

جلوگیری از انتتشار گرد و غبار :

 اگر محل مورد نظر شما جهت نظافت شما دارای با گرد و خاک بالا و مملو از  آلودگی های دیگر مثل موی حیوانات خانگی است جهت سهولت و جلوگیری از انتشار گرد و غبار میتوان مقداری آب در داخل مخزن جاروهای آب و خاک ریخته و اقدام به مکش آلودگی های موردنظر کنید در این صورت پس از مکش گرد و خاک و مواد زائد بخش زیادی از این گرد و خاک جذب آب موجود در مخزن شده و امکان انتشار و پخش شدن در فضای در مورد نظر رو نخواهد داشت.

خنک شوندگی بهتر موتور : 

وجود آب داخل مخزن موجب میگردد هوای وارد شده از لوله خرطومی به داخل مخزن پس از برخورد با آب داخل مخزن خنک شده و به سمت موتور برود این امر موجب خنک شدن هرچه بهتر موتورهای جاروبرقی میگردد .

استفاده گسترده تر : 

استفاده از جاروبرقی های صنعتی آب  و خاک نگرانی شما را درخصوص کلیه آلودگی های که ممکن است در محیط شما اتفاق میافتد راحت مینماید و به شما حق استفاده جارو جهت نظافت طیف وسیعی از آلودگی ها را میدهد .

اختلاف قیمت کمتر : 

اختلاف قیمت جاروبرقی های آب و خاک نسبت به جاروبرقی های خاک بسیار کم میباشد که این امر توجیح خرید جاروهای آب و خاک را تقویت مینماید .

 

معرفی بهترین مدل جاروبرقی صنعتی آب و خاک :

دربررسی بهترین های هر دسته از جمله جاروبرقی های صنعتی موارد زیادی حائز اهمیت هستند  از جمله ۱- کیفیت و قیمت محصول ۲-رضایت کامل خریداران و  ۳- سرعت و گستردگی خدمات پس از فروش ۴ -پر طرفدار بودن محصولات ۵-  عدم برگشت محصول به بخش خدمات پس از فروش پس از بررسی این موارد توسط تیم کارشناسی تهران صنعت بهترین جاروبرقی آب و خاک در رده صنعتی به ترتیب نمره به شرح ذیل توصیه میگردد :

 

۱- جاروبرقی صنعتی سه موتوره اتوماتیک آنا – کد ۲۰۰۴

جاروبرقی صنعتی آنا یکی از قدیمیترین تولید کنندگان جاروبرقی صنعتی در ایران میباشد که محصولات خود را موتور دمل اسلونی تولید مینماید محصول فوق دارای ۳۹۰۰ وات قدرت و نشان ملی استاندارد ایران بوده و مجهز به برد اتوماتیک جهت استراحت دهی منظم موتورها میباشد . این مکنده آب و خاک رده اول لیست مارا به خود اختصاص داده است .

 

۲- جاروبرقی صنعتی سه موتوره اتوماتیک استارمیکس – کد ۲۳۰۳

جاروبرقی صنعتی استارمیکس یک برند آلمانی میباشد که در ایران تولید و مونتاژ میشود  که محصولات خود را موتور پرقدرت آمتک چین که دارای تاییدیه اتحادیه اروپا و یکسال ضمانت تعویض  اسلونی تولید مینماید محصول فوق دارای ۳۹۰۰ وات قدرت و نشان ملی استاندارد ایران بوده و مجهز به برد اتوماتیک جهت استراحت دهی منظم موتورها میباشد. این جاروی آب و خاک رده دوم لیست مارا به خود اختصاص داده است .

جاروبرقی صنعتی آب و خاک استارمیکس
 

۳- جاروبرقی صنعتی آسانا سه موتوره آسانا – کد ۲۰۲۲

جاروبرقی صنعتی آسانا محصولات خود را با موتور فیزه چین تولید مینماید که این محصول  دارای ۳۹۰۰ وات قدرت میباشد این جارو همچون جاروهای بالا جهت مکش آب و خاک کاربرد دارد و از کیفیت تولید خوبی برخوردار است یکی از معایب این جارو بدنه بالای فلزی آن است که از نظر اصول مهندسی ایمنی و استاندارد جاروهای صنعتی و به دلیل در ارتباط بودن با رطوبت و آب ایمن نمیباشد. این جارو صنعتی آب و خاک رده سوم لیست مارا به خود اختصاص داده است .

 
بهترین مدل جاروبرقی صنعتی آب  و خاک آسانا
 

۴- جاروبرقی صنعتی سه موتوره عیسی – کد ۲۰۲۶

جاروبرقی صنعتی عیسی با موتور دمل اسلونی ( معروف به موتور AEG ) تولید میگردد و جاروی فوق با کاربر آب و خاک   دارای ۳۹۰۰ وات قدرت میباشد جاروهای عیسی از نظر کیفیت جارو های خوبی هستند صرفا یکی از معایب آنها مخزن پلاستیکی آنها در مقایسه با مخزن استیل دیگر جارو ها میباشد که به نسبت مخازن استیل از نظر شستشو و بهداشت ضعیفتر میباشد  . این مکنده آب و خاک رده چهارم لیست مارا به خود اختصاص داده است .

 
بهترین مدل جاروبرقی آب  و خاک صنعتی عیسی
 

۵- جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک رویال – کد ۳۱۰۰۷۰

جاروبرقی صنعتی رویال جاروبرقی صنعتی سطح متوسط با کیفیت خوب با مکش ۳۹۰۰ وات قدرت بوده و رده پنجم را به خود اختصاص داده .

 
 رویال جاروبرقی صنعتی آب  و خاک
 
 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *